Fizjoterapeuta

 • Halina Protasiewicz-Fałdowska

  specjalizacja: Kierownik
  telefon: 601 830 520

  Dr n. med., doktorat w dziedzinie rehabilitacji na Wydziale Nauk Medycznych w Olsztynie, obrona w 2013 roku. Osteopata DO, absolwent studiów zaocznych OSD Polska. Staż w Klinice Uniwersyteckiej w Tybindze w zakresie fizjoterapii w 1997 roku.

 • Paweł Kaczmarski

  specjalizacja: fizjoterapia
  telefon: 516 054 233

  Wykształcenie: Centrum Kształcenia Kadr Medycznych i Społecznych w Olsztynie Wydział Fizjoterapii; Ukończona OSW na wydziale pedagogiki terapeutycznej w 2008 roku. Doświadczenie zawodowe: Obecnie pracownik Warmia Park w Pluskach. Pracownik Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie do roku 2007. Masażysta w gabinecie odnowy biologicznej Instruktor gimnastyki korekcyjnej w przedszkolach.

 • Dorota Kaśnikowska

  specjalizacja: fizjoterapia
  telefon: 725 072 320

  Wykształcenie: Absolwentka Olsztyńskiej Szkoły Wyższej w Olsztynie, mgr Fizjoterapii. Doświadczenie zawodowe: Centrum Rehabilitacji „Hura” w Olsztynie.

 • Danuta Krzywda

  specjalizacja: fizjoterapia
  telefon: 665 042 653

  Wykształcenie: Absolwentka  AWF w Poznaniu, kierunek Fizjoterapia i Olszyńskiej Szkoły Wyższej, kierunek Wychowanie Fizyczne. Doświadczenie zawodowe: Wojewódzki Specjalistyczny, Szpital Dziecięcy w Olsztynie.

 • Paulina Maria Rogowska

  specjalizacja: fizjoterapia
  telefon: 515 399 644

  Wykształcenie: Olsztyńska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiego, Kierunek Fizjoterapia. Doświadczenie zawodowe: Staż absolwencki w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. Praca w SPA Księżnej Anny; Hotel Zamek Ryn.

 • Izabela Rokicka

  specjalizacja: fizjoterapia
  telefon: 502 387 221

  Absolwentka Olsztyńska Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego.

 • Lidia Zakrzewska

  specjalizacja: fizjoterapia
  telefon: 519 796 932

  Absolwentka Olsztyńska Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego. Doświadczenie zawodowe: Fundacja Laurentius

 • Przemysław Wolak

  specjalizacja: fizjoterapia
  telefon: 605 492 804

  Absolwent Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im.Józefa Rusieckiego o kierunku studia licencjackie i magisterskie z fizjoterapii

  Fizjoterapeuta w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. Prof. Stanisława Popowskiego w Olsztynie

 • Radosław Elminowski

  specjalizacja: fizjoterapia
  telefon: 507 434 713

  W centrum zajmuje się głównie pacjentami ortopedyczny i bólowymi. Wykorzystuje przy tym wiedzę z zakresu terapii manualnej, powięziowej, tkanek miękkich oraz reedukacji ruchu. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i zakres wiedzy.

Facebook
Powrót