Logopeda

 • Anna Marlęga

  specjalizacja: logopeda, neurologopeda, terapeuta głosowy, provider metody Neuroflow, konsultant Metody One Brain
  telefon: 609 554 676

  Rehabilitant głosu, trener wystąpień publicznych, dyplomowany konsultant Metody One Brain. Świadectwa i certyfikaty z zakresu logopedii zdobyła na znanych i renomowanych instytucjach naukowych w całej Polsce. Jej pasją jest praca z pacjentami neurologicznymi. W 2005 r założyła Stowarzyszenie Pomocy Osobom po Udarach i Urazach Mózgu „Con Cresco”, które zapewnia pomoc zarówno chorym jak i ich rodzinom. Prowadzi diagnozę i terapię zaburzeń mowy oraz przetwarzania słuchowego.
  Możliwość terapii w domu pacjenta.

 • Martyna Kurek-Kołecka

  specjalizacja: neurologopeda, surdopedagog, tyflopedagog
  telefon: 509 292 454

  Absolwentka polsko-niemieckich studiów o specjalności Wczesna rewalidacja dzieci z wadą słuchu (UWM Olsztyn, University of Education Heidelberg) oraz podyplomowych studiów z zakresu logopedii (UWM Olsztyn), neurologopedii (UG) i tyflopedagogiki (APS Warszawa).
  Wieloletni pracownik Poradni Logopedycznej PZG oraz Ośrodka Rehabilitacji Słuchu i Mowy PZG w Olsztynie. Aktualnie związana z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną nr 1 w Olsztynie. Prowadzi zajęcia ze studentami kierunku Logopedia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim.

Facebook
Powrót