O nas

Nasza firma Centrum Rehabilitacji  świadczy usługi od 1995 w zakresie rehabilitacji,  ergonomii kręgosłupa i profilaktyki  zdrowotnej. Staramy się sprostać potrzebom pacjentów i współpracujemy ze specjalistami w wielu dziedzinach dbając o kompleksowy program usprawniania.
Oferujemy Państwu zajęcia grupowe dla osób z problemami kręgosłupowymi, stretching funkcjonalny, warsztaty mięśni dna miednicy, diagnostykę i terapię wad stopy, terapię indywidualną dostosowaną do potrzeb pacjenta, fizykoterapię, masaże, integrację sensoryczną, konsultacje, specjalistyczne porady żywieniowe, terapię logopedyczną i psychoterapię. Rozszerzyliśmy usługi w zakresie  osteopatii i holistycznego leczenia pacjentów.
 Proponujemy zakupy w naszym sklepie ze specjalistycznymi poradami naszych konsultantek.
Zapraszamy do udziału w turnusach dzieci i młodzież oraz dorosłych na wyjazdowych mini obozach. Celem  tych programów jest poprawa funkcji kręgosłupa, poprawa kondycji oraz relaks połączony z ruchem dopasowanym do potrzeb uczestników.
Organizujemy szkolenia dla firm i osób zainteresowanych w zakresie ergonomii kręgosłupa i funkcjonowania w różnych warunkach dnia codziennego, których celem projektu jest: Zapobieganie chorobom i dolegliwościom związanym z siedzącym trybem życia”.
 W czerwcu 2019 roku nasza firma została laureatem w konkursie „Przędsiębiorca Godny Naśladowania”.  Była to XVI edycja konkursu organizowanego przez Samorząd Woj. Warmińsko- Mazurskiego i Radę Organizacji Pozarządowych Woj. Warmińsko-Mazurskiego.

Facebook
Powrót