Oferta

Zajęcia, terapie zabiegi, obozy

 • Fizjoterapia

  Zapraszamy do korzystania z usług naszych fizjoterapeutów w zakresie konsultacji i terapii funkcjonalnej, ćwiczeń specjalistycznych, fizykoterapii, masaży oraz współpracy dostosowanej do indywidualnych potrzeb pacjentów.

 • Fizykoterapia

  Wykorzystywanie  bodźców fizykalnych np. prądy (tens, jonoforezy), światła (lasery), pola magnetycznego (magnetronik), fali uderzeniowej,  fali ultradżwiękowej (ultradźwięki) w celu wspomagania leczenia w wielu jednostkach chorobowych. Często można uzyskać dobre efekty przeciwbólowe, poprawiające ukrwienie lub wspomagające stymulację tkanek do regeneracji.

 • Integracja sensoryczna

  Integracja sensoryczna  w rozumieniu ogólnym to proces neurologiczny organizujący wrażenia płynące z ciała dziecka i otaczającego go środowiska w taki sposób, by mogły być użyte do codziennego funkcjonowania, do celowego działania. W procesie tym, mózg informacje otrzymane ze wszystkich zmysłów segreguje, rozpoznaje, interpretuje, łączy ze sobą i wcześniejszymi doświadczeniami odpowiadając na wymagania płynące ze środowiska.
  Poprzez odpowiedni sposób teapeutyczny wspomagamy prawidłowy rozwój dziecka.

 • Masaż

  Odpowiednie techniki manualne wspomagają leczyć kontuzje, koić bóle, poprawiają krążenie, usuwają zmęczenie, regenerują organizm oraz doskonale poprawiają samopoczucie.

 • Obozy i turnusy

  Organizujemy w okresie wakacyjnym dla dzieci i młodzieży turnusy stacjonarne,  turnusy dla dorosłych , mini obozy dla dorosłych

 • Osteopatia

  Osteopatia to metoda diagnozowania i leczenia manualnego.  Opiera się na szerokiej wiedzy anatomicznej i fizjologicznej oraz dokładnej znajomości biomechaniki układu kostno-mięśniowego. Filozofia osteopatii traktuje pacjenta całościowo i uznaje zależność pomiędzy jego ciałem, psychiką i umysłem, zarówno w zdrowiu jak i w chorobie. Zakłada również, że organizm ludzki posiada naturalne zdolności do samoregeneracji, więc stymuluje procesy naprawcze organizmu.

 • Sklep rehabilitacyjno- sportowy

  W ofercie akcesoria do ćwiczeń specjalistycznych i ogólnorozwojowych całego ciała, drobne akcesoria wspomagające terapie specjalistyczne, zabawki edukacyjne dla pacjentów korzystających z integracji sensorycznej. Dbając o ergonomię kręgosłupa zapewniamy: podpórki lędźwiowe, poduszki odciążające kręgosłup, podkładki pod myszkę oraz poduszki korekcyjne do spania . Sklepem opiekują się nasze konsultantki: Anna Górska i Teresa Szyszko, które chętnie doradzą Państwu w doborze najlepszego produktu.

 • Zajęcia grupowe

  Prowadzimy: zajęcia dla osób  z problemami  kręgosłupowymi,  stretching funkcjonalny, trening obwodowy, trening OT czyli możliwość treningu bez instruktora z wykorzystaniem sprzętu treningowego,  zajęcia w szkole rodzenia

Facebook
Powrót