Endobiodex- wdrażanie nowej usługi - szczegóły programu

 

 

 

 

 

Usługi doraźne czyli zabiegi fizykalne, w których wykorzystywana jest nowoczesna aparatura z certyfikatem innowacyjności

1. Laser QMD Ares Cryo-Termal- Laser wysokoenergetyczny 18 W posiada dwie, oddzielnie kontrolowane długości fali (808 i 1064nm) co pozwala na skuteczne i precyzyjnie ukierunkowane leczenie wielu jednostek chorobowych.Umożliwia generowanie ciepła, zimna, terapii kontrastowej (zmiennocieplnej) oraz szoku termicznego. Wzmacnia efekt przeciwzapalny, przeciwbólowy, przeciwobrzękowy oraz miorelaksacyjny. Doskonale sprawdza się po świeżych urazach i bólach przewlekłych. Pierwszy aparat w województwie warmińsko- mazurskim.

2. Skupiona akustyczna Fala uderzeniowa BTL6000 FSWT - oparta jest na opatentowanej technologii elektroakustycznej. Wewnątrz aplikatora istnieje kompleks składający się z pojedynczego kryształu pizoelektrycznego i soczewki elektroakustycznej. Urządzenie wytwarza wysokie napięcie , które deformuje kryształ i wytwarza akustyczną falę uderzeniową, a ta w skupiony sposób wprowadzana jest do ciała pacjenta. Zabieg dla pacjenta jest nieznacznie odczuwalny w miejscu schorzenia i bez bólu poza obszarem uszkodzenia. Doskonale sprawdza się u osób z objawami przewlekłego bólu. To pierwsze rozwiązanie w zastosowaniu terapii przewlekłego bólu układu mięśniowo-szkieletowego, zwapnień oraz zaburzonych zrostów kostnych. To jedyna taka procedura, która wpływa na uszkodzone tkanki poprzez głęboką stymulację komórek, doprowadzając do ich regeneracji i gojenia .

 

Dodaj komentarz